Dumankaya İkon

Dumankaya İkon 149 metre yüksekliğiyle İstanbul’un en yüksek rezidans projelerinden biri olacak Dumankaya İKON, 41 ve 40 katlı 3 kulenin birleşmesinden oluşuyor.

Dumankaya’nın Vizyon’dan sonra 2. landmark projesi Dumankaya İKON Anadolu Yakası'nın tam merkezinde Göztepe’de.

41 ve 40 katlı 3 kulesiyle İstanbul’un en yüksek yapıları arasında olan Dumankaya İKON 1022 rezidans daire ve 37 home office’den oluşuyor. Stüdyo ve 1+1 dairelerin ağırlıkta olduğu projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler de bulunuyor.

Elips şeklinde 3 kulenin birleşmesinden oluşan Dumankaya İKON, 12 ve 22. katlarda bulunan kat bahçeleriyle 3 bloğu birbirine bağlayarak farklı bir mimari anlayış sergiliyor.

Dumankaya İkon Vaziyet Planı

149 metrelik yüksekliğiyle eşsiz bir manzaraya sahip İKON, Göztepe gibi merkezi bir yerde bulunmanın da avantajıyla, CarrefourSA, Metro Gross Market, Optimum, Palladium gibi AVM’ler, Medical Park, Kadıköy Şifa, Acıbadem, Memorial, Yeditepe gibi hastaneler, Marriott Hotel, Bostancı Greenpark gibi birçok önemli merkeze çok yakında bulunuyor.

Dumankaya İkon Rezidans Özellikleri

Dumankaya İKON’da rezidans hizmetleri kapsamında business lounge’tan laundry’e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe geniş bir hizmet yelpazesi sunulacak. Her daireye yetecek sayıda kapalı otoparkın bulunduğu proje, fitness center, futbol ve basketbol sahaları, kapalı, açık ve çocuk havuzları gibi zengin spor olanaklarıyla dikkat çekiyor...

Dumankaya İkon Ödeme Koşulları

Rezidans daireler sizi hayallerin üstünde bir yaşama davet ediyor.
 • Sadece %5 Peşinat Ödeyin
 • Banka kredisini 6 ay erteleyin
 • 60 ay %0,89 kredi avantajından yararlanın
 • Dumankaya Finansman Sistemi'nin Vade farksız 30 Ay taksit imkanından yararlanın!!!


 • Dumankaya İkon Fotoğrafları, resimleri, görselleri, videoları,

  Dumankaya İkon Dumankaya İkon Dumankaya İkon
  Dumankaya İkon Dumankaya İkon Dumankaya İkon

  Dumankaya İkon Hakkında Yorumlar