İstanbul İstanbul

İstanbul İstanbul İSTANBUL İSTANBUL : 1999'da yapımına başlanan, Akdeniz mimarisini geleneksel Türk mimarisiyle birleştiren İstanbul İstanbul, Türkiye'nin, tamamı bir gayrimenkul yatırım ortaklığı tarafından planlanan, geliştirilen ve pazarlanan ilk konut projesidir.

Doğal, renkli ve huzurlu bir yaşam tarzı
1999'da yapımına başlanan, Akdeniz mimarisini geleneksel Türk mimarisiyle birleştiren İstanbul İstanbul, Türkiye'nin, tamamı bir gayrimenkul yatırım ortaklığı tarafından planlanan, geliştirilen ve pazarlanan ilk konut projesidir.
Dünyanın en önemli gayrimenkul yarışması olarak kabul edilen MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde “Konut Geliştirme” dalında 2002 yılının dünya birincisi olan İstanbul İstanbul, 10.200 m2'lik göleti, köprüleri, bakımlı yeşil alanları ve çevre düzenlemesi ile son derece keyişi bir yaşam alanı sunmaktadır.

Gündelik yaşamı tekdüzelikten uzaklaştıran, sıcak ve samimi bir ortam sunan projede, villa ve dairelerin konumunun seçiminde de gölet ve yeşil alan manzaraları ön planda tutulmuştur.

Yapımı 100 dönümlük bir arazi üzerinde, 3 etap halinde planlanan projenin hayata geçen iki fazı yaklaşık 73.000 m2'lik arsa üzerinde konumlanan 204 üniteden oluşmaktadır. İstanbul İstanbul Projesi'nin satışları 2002 yılında tamamlanmıştır.İstanbul İstanbul Fotoğrafları, resimleri, görselleri, videoları,

İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul
İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul İstanbul

İstanbul İstanbul Hakkında Yorumlar